Gorzów: Zostań wolontariuszem w schronisku dla bezdomnych psów

2022-05-18 16:54
Gorzów: schronisko dla zwierząt
Autor: SG

Potrzeba 5 osób, które będą w stanie regularnie pomagać w schronisku. Trzeba będzie wyprowadzać psy na spacery, szukać im domów, czy pomagać przy organizacji „Azorkowych” eventów.

Lubisz zwierzaki? Chcesz opiekować się bezdomnymi psami? Zgłoś się do Azylu.​ Gorzowskie schronisko Azorki szuka wolontariuszy. Na chętnych czeka 5 wolnych miejsc. Osoby, które chciałyby pracować przy zwierzętach muszą mieć przede wszystkim dużo wolnego czasu, żeby pomagać regularnie.

Gorzów: schronisko dla zwierząt
Autor: SG Schronisko Azorki (fot. archiwum).

Do obowiązków wolontariuszy należeć będą min. spacery z psami, wszelka pomoc w schronisku, pomoc w organizowaniu eventów schroniskowych, aktywne poszukiwanie domów, pisanie psiakom postów, robienie zdjęć, czy wizyty przed/po adopcyjne. Zainteresowani mogą pisać na maila azylstowarzyszenie@gmail.com. Szczegóły na Facebooku schroniska.

QUIZ. Te seriale dla młodzieży kochała cała Polska. Sprawdź, jak dobrze je pamiętasz!

Pytanie 1 z 15
Czym była Sagala, wokół której osnuta była fabuła serialu "Tajemnica Sagali"?
Quiz o starych polskich serialach dla dzieci
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE