Gorzów: Zmiany też dla jeżdżących komunikacją miejską

2022-03-23 12:29
chrobrego gorzów
Autor: Bartłomiej Nowosielski/UM Gorzów

Z czwartku na piątek (24-25.03) zmieniona zostanie organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Chrobrego, Wybickiego i Jagiełły. W związku z tym inaczej kursować będą autobusy.

Linie kierujące się na biały kościółek i w drugą stronę na Osiedle Staszica, czyli m. in. 113, 122 i 126 pojadą inną drogą od skrzyżowania Konstytucji 3 Maja z Estkowskiego. Pojadą przez Sikorskiego, Chrobrego i wrócą na swoje standardowe trasy od Jagiełły.

124 od Kosynierów Gdyńskich przejedzie z kolei przez Estkowskiego, Orląt Lwowskich, Sikorskiego i Chrobrego. Na objeździe będą obowiązywać przystanki Zakład energetyczny i Arsenał, oraz Orląt Lwowskich tylko dla 124. Wypada tylko AWF w kierunku śródmieścia.

Michael Patrick Kelly dla Radia ESKA - o płycie, emocjach i tajemnicy

Zmiany będą obowiązywać od piątku do niedzieli włącznie (25-27.03). Później ruch między Jagiełły a Wybickiego wróci do tego sprzed zmian. Z tą różnicą, że przejazd będzie po świeżo wylanych pasach przy popularnej Letniej.

QUIZ. Sprawdź co wiesz, na temat boysbandów z lat 90'. Niektóre pytania mogą cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Pierwszym singlem zespołu Backstreet Boys była piosenka:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE