Gorzów: Zmiany też dla jeżdżących komunikacją miejską

2022-03-23 12:29
chrobrego gorzów
Autor: Bartłomiej Nowosielski/UM Gorzów

Z czwartku na piątek (24-25.03) zmieniona zostanie organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Chrobrego, Wybickiego i Jagiełły. W związku z tym inaczej kursować będą autobusy.

Linie kierujące się na biały kościółek i w drugą stronę na Osiedle Staszica, czyli m. in. 113, 122 i 126 pojadą inną drogą od skrzyżowania Konstytucji 3 Maja z Estkowskiego. Pojadą przez Sikorskiego, Chrobrego i wrócą na swoje standardowe trasy od Jagiełły.

124 od Kosynierów Gdyńskich przejedzie z kolei przez Estkowskiego, Orląt Lwowskich, Sikorskiego i Chrobrego. Na objeździe będą obowiązywać przystanki Zakład energetyczny i Arsenał, oraz Orląt Lwowskich tylko dla 124. Wypada tylko AWF w kierunku śródmieścia.

Michael Patrick Kelly dla Radia ESKA - o płycie, emocjach i tajemnicy

Zmiany będą obowiązywać od piątku do niedzieli włącznie (25-27.03). Później ruch między Jagiełły a Wybickiego wróci do tego sprzed zmian. Z tą różnicą, że przejazd będzie po świeżo wylanych pasach przy popularnej Letniej.

QUIZ. Sprawdź co wiesz, na temat boysbandów z lat 90'. Niektóre pytania mogą cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Pierwszym singlem zespołu Backstreet Boys była piosenka:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE