Gorzów: Zmiany na Kombatantów. Drogi bywają naprawdę śliskie

2021-11-23 7:22
Gorzów: Poranek
Autor: kb

Jest chłodno, jest mgliście, bywa na drogach ślisko. To nie jest dobry dzień dla kierowców. Ale rozwaga z prędkością i trzymanie odstępów powinny pomóc przejechać spokojnie przez miasto. Przypominam, wykonawca dzisiaj wprowadza zmiany na Kombatantów.

Od dzisiaj nie przejedziecie ul. Kombatantów w. Ruszył kolejny etap prac na odcinku 250 metrów- od skrzyżowania z Grota Roweckiego do skrzyżowania z Szarych Szeregów. Niedostępne będzie także samo skrzyżowanie ulic: Kombatantów, Bora Komorowskiego i Szarych Szeregów.​ W jego miejsce powstanie rondo. Będzie nowa nawierzchnia i kanalizacja deszczowa.

Utrudnienia mają potrwać dwa dni. Przez ten czas trzeba będzie jeździć objazdami. Wyznaczone są one ulicami: Obrońców Pokoju, Armii Krajowej i Kutrzeby, a także ulicą Hubala. Natomiast dla jadących ul. Szarych Szeregów, od strony Walczaka trasą objazdową będzie ul. Popławskiego.

Autobusy linii 104, 114, 132 i 501, a także 102, 107, 125 zmienią swoje dotychczasowe trasy od skrzyżowania ulic Okulickiego i Kombatantów. Natomiast linie 123, 124, 137 od skrzyżowania Szarych Szeregów i Okulickiego. Tymczasowe przystanki pojawią się na ulicach Obrońców Pokoju i na Kombatantów w rejonie myjni samochodowej. Dla autobusów jadących w kierunku centrum zmiana nastąpi od skrzyżowania ulic Bora-Komorowskiego i Obrońców Pokoju.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Trwają prace na Olimpijskiej. Auta mogą korzystać z ulicy, ale ruch jest sterowany ręcznie, a prędkość ograniczona do 30 km/h. Potrafią się tworzyć zatory w tamtym miejscu.

Zachowajcie ostrożność na Trasie Nadwarciańskiej. Tam prace już na finiszu, ale dalej jest ograniczenie prędkości do 30 km/h. Zachowajcie czujność, bo dalej są zwężenia i potrafią tam się tworzyć dłuższe sznury aut.

Pogoda nas dzisiaj rozpieszczać nie będzie. Przyszły przymrozki do Gorzowa. W ciągu dnia jeszcze ich nie odczujemy, ale nocki potrafią być zimne. Jeśli dzisiaj jeszcze nie musieliście tego robić, to będziecie szyby skrobać raczej w następnych dniach. Słońce dzisiaj za chmurami, opadów synoptycy nie przewidują. W ciągu dnia w Gorzowie maksymalnie będzie 7 stopni, ciśnienie w normie.

QUIZ. Na ciepło czy na zimno - jak to się je?

Pytanie 1 z 28
Terrina to elegancka przystawka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE