Gorzów: Zajrzyjcie do biblioteki w...niedzielę. Taka możliwość tylko w sierpniu

2022-07-29 13:38
WiMBP w Gorzowie
Autor: www.google.maps.pl Biblioteka zaprasza na wakacyjne zajęcia

Bibliotekarze oprowadzą m. in. po Willi Lehmanna. Pierwsza taka okazja już za tydzień - 7 sierpnia. Do książnicy będzie można przyjść między 12 a 17.

Za to już teraz w godzinach otwarcia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie, w łączniku między jej nową a starą częścią, można oglądać historyczne fotografie tzw. Park Róż, czyli formalnie Wiosny Ludów. Są to zdjęcia z prywatnych zbiorów rodzinnych gorzowian, m. in. Michała Klisińskiego.

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

W trakcie niedzielnych wizyt w sierpniu będziemy mogli z kolei zobaczyć gabinety poświęcone Papuszy, Chriście Wolf, czy Galerię Regionalną z obrazami artystów z naszej okolicy.

Zombie - jak dobrze znasz słynne filmy z żywymi trupami" w roli głównej? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jak nazywał się właściciel bogatej plantacji, który chciał doprowadzić do poślubienia Madeleine Short, bohaterki filmu “Białe zombie” (1932) przez uczynienie z kobiety zombie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE