Gorzów: Za wysokie cenowe progi. Co zdecydują urzędnicy?

2021-09-28 17:02
gorzów skatepark rozbudowa 1
Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl

W gorzowskim magistracie otworzono oferty na rozbudowę skateparku. Wpłynęły dwie propozycje- obie o wiele większe niż pula, jaką ma miasto. To nie ułatwi podjęcia decyzji, a są dwie opcje. Jakie?

Na inwestycje w gorzowskim parku Kopernika przeznaczono 417 tysięcy złotych. Najniższą ofertę zaproponowała firma z Krakowa- milion 45 tysięcy złotych. Druga oferta z Trzebini opiewa na ponad ponad milion 100 tysięcy złotych.

Co zrobi magistrat? Ma dwa wyjścia: albo dołoży brakujące pieniądze- ponad pół miliona albo unieważni przetarg i ogłosi drugie podejście. Jaka decyzja zapadnie powinniśmy się dowiedzieć w ciągu kilku dni.

Przypomnijmy- rozbudowa skateparku to zerwanie nawierzchni asfaltowej, w miejsce której wykonana zostanie płyta żelbetowa z wyprofilowanymi różnego rodzaju przeszkodami do robienia ewolucji. Nowa część będzie połączona z już istniejącą. Zamontowane mają być także lampy.

Podpalił auto, a pożar relacjonował w social media

Quiz. Pogoda po angielsku

Pytanie 1 z 12
"Pogoda" to po angielsku...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE