Gorzów: Wyjątkowy tydzień w bibliotece

2022-05-06 15:46
Biblioteka Gorzów
Autor: www.google.maps.pl

Od poniedziałku do soboty wiele spotkań z pisarzami, liczne warsztaty dla dorosłych i dzieci, tak w największym skrócie prezentuje się program XIX Tygodnia Bibliotek, jaki przygotowała gorzowska książnica. Wydarzenia zaplanowano w budynku głównym przy ul. Sikorskiego i licznych filiach rozsianych na terenie Gorzowa.

Gorzowska biblioteka zaprasza na swoje święto. Tydzień bibliotek oficjalnie rusza w niedzielę (8.05). Inauguracja odbędzie się on line, porozmawiają byli i obecny dyrektor gorzowskiej książnicy. A od poniedziałku (9.05) do soboty (14.05) zaplanowano wiele ciekawych imprez. Będą spotkania z pisarzami, różnego rodzaju gry i warsztaty dla najmłodszych i dorosłych, m.in. makijażu, ceramiki czy języka migowego. Dużo dziać będzie się w siedzibie głównej przy ul. Sikorskiego, jak i w poszczególnych filiach, na gorzowskich osiedlach.

Tegorocznym hasłem jest: „Biblioteka – świat w jednym miejscu. To swoisty festiwal biblioteczny, który zachęci czytelników i nie czytelników, żeby odwiedzać nasze placówki. Przygotowaliśmy bardzo obszerny program i zachęcamy do odwiedzenia naszej biblioteki - mówi Sławomir Szenwald, dyrektor biblioteki.

Na część zajęć obowiązują zapisy. Szczegółowy harmonogram Tygodnia Bibliotek znajdziecie na stronie gorzowskiej książnicy.

QUIZ. Pokazujemy tylko jedno ujęcie z teledysku. Odgadniesz, co to za piosenka?

Pytanie 1 z 15
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...
QUIZ. Pokazujemy tylko jedno ujęcie z teledysku. Odgadniesz, co to za piosenka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE