Gorzów: W wolnym czasie namierzyli i zatrzymali poszukiwanego listem gończym

2021-09-13 11:42
poszukiwany zatrzymany
Autor: foto. Lubuska Policja

Poszukiwany listem gończy za kradzieże i inne przestępstwa zatrzymany​. Co ciekawe zatrzymany został przez trójkę policjantów w czasie wolnym od pracy. 23 latka rozpoznała funkcjonariuszka i nie czekając na polecenie ruszyła do akcji.

Gorzowska policjantka, specjalizująca się w poszukiwaniu tych , którzy znalezieni być nie chcą, ustaliła gdzie może być osoba ukrywająca się przed organami ścigania. W sobotni wieczór z mężem i kolegą, też policjantami wyjechali w prywatnym czasie, by zatrzymać mężczyznę. Policjantka zauważyła 23 latka na ulicy Śląskiej. Funkcjonariusze zatrzymali swój samochód i ruszyli w stronę mężczyzny, który siedział na ławce wraz ze znajomymi. 23-latek był mocno zaskoczony niespodziewana wizytą.

23-letni poszukiwany mężczyzna został zatrzymany w komendzie, a następnie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad 7 miesięcy.

10 ciekawostek o budownictwie

Pytanie 1 z 10
Gdzie wybudowano pierwszą w historii linię metra?
Protest medyków w Warszawie. Mocne słowa pielęgniarek
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE