Gorzów: Trwają wiosenne porządki, Inneko prosi o cierpliwość

2022-04-06 11:33
inneko gorzów
Autor: (zdjęcie archiwalne) Zamiatarka Inneko

Jeszcze dwa-trzy tygodnie mogą potrwać utrudnienia związane ze sprzątaniem zatoczek. W piątek (08.04) ekipa porządkowa zajmie się ulicą Maczka na fragmencie od Ogińskiego do placu Jana Pawła II i Gwiaździstą od Olimpijskiej do Słonecznej.

Wcześniej w tych miejscach pojawią się znaki. Większość kierowców się stosuje i w takich lokalizacjach nie parkuje. Mówi Łukasz Marcinkiewicz, prezes Inneko:

Natomiast niestety bywa tak, że są osoby, które nie widzą potrzeby takiej współpracy. Nam to bardzo utrudnia sprzątanie, a później są uwagi do nas, że coś zostało nienależycie sprzątnięte. Także uprzejmie proszę państwa o o pomoc i wyrozumiałość.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 01.04.2022

W ostateczności pojazd z oznakowanego miejsca może zostać odholowany. W przyszłym tygodniu padnie m. in. na Dunikowskiego, Drzymały, 11 listopada, czy Mickiewicza i Borowskiego.

Warto dodać, że chodzi jedynie o zatoczki autobusowe i parkingi wzdłuż dróg miejskich. Spółdzielnie i wspólnoty muszą to robić na własną rękę.

QUIZ o życiu. Z tymi pytaniami poradzi sobie nawet dziecko, a ty?

Pytanie 1 z 9
Ile przeciętnie trwa zaśnięcie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE