filharmonia gorzowska

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/UM Gorzów

Gorzów: To ostatnia niedziela z Piknikami Chopinowskimi

2022-08-26 13:45

Na błoniach przy gorzowskiej filharmonii dziać będzie się od godz. 16. Na początek coś dla najmłodszych, a później dla starszych.

Najpierw coś dla najmłodszych, a później tych starszych. W niedzielę (28.08) ostatni Piknik Chopinowski organizowany przez gorzowską filharmonię. ​Żeby uczcić koniec wakacji przygotowano coś dla dzieci. Od godz. 16 na błoniach przy filharmonii odbędą się piknikowe animacje dla najmłodszych. W świat muzyki Chopina i fortepianu dzieci wprowadzą gorzowscy aktorzy. Będzie radośnie wesoło i muzycznie.

A godzinę później coś dla starszych. Na fortepianie zagra Mariusz Klimsiak, a towarzyszyć będą mu muzycy tworzący kwartet smyczkowy im. Henryka Mikołaja Góreckiego. W repertuarze obok koncertu fortepianowego Fryderyka Chopina gorzowianie posłuchają utworów Ferenca Liszta i Roberta Schumanna. Początek recitalu o godzinie 17. Wstęp wolny.

QUIZ. Najczarniejsze charaktery polskich seriali. Rozpoznasz ich po złych uczynkach?

Pytanie 1 z 13
Zajmowały ją wyłącznie intrygi. Aby odzyskać ukochanego okrutnie kłamała i manipulowała. Kto to był?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE