Gorzów: samotnie

i

Autor: SG W przedstawieniu wystąpiły dzieci ze świetlicy Pozytywka.

Gorzów: Spektakl „SamotNie” - pandemia oczami dzieci

2021-09-24 16:20

Napisali scenariusz, wykonali stroje, scenografię i jeszcze zagrali. ​Dzieci z gorzowskich świetlic Jaskółka i Pozytywka przygotowały przedstawienie opowiadające o pandemii. Premiera spektaklu SamotNie odbyła się w Szkole Podstawowej nr 4 w Gorzowie.

Przedstawienie "SamotNie", czyli pandemia oczami dzieci. W gorzowskiej SP nr 4 odbyła się premiera spektaklu, który powstał podczas kilkumiesięcznych warsztatów teatralnych. Uczestniczyły w nim dzieci ze świetlicy Jaskółka, która działa przy hospicjum oraz ze świetlicy Pozytywka. Pod okiem instruktorów młodzież przygotowała scenariusz, stroje i scenografię do przedstawienia "SamotNie". Wyreżyserował je Marcin Ciężki.

To opowieść o pandemii. O początku, środku i końcu pandemii. O emocjach. W spektaklu nie mamy monologów, w spektaklu są słowa, emocje, zdania, które towarzyszyły dzieciom podczas tego trudnego czasu – mówi reżyser.

Gorzów: samotnie

i

Autor: SG

W przedstawieniu wystąpiło 11 młodych aktorów-amatorów. Kostiumy przygotowała Natalia Ślizowska- projektantka, znana z telewizyjnego show o modzie.

Quiz punktowy z obrazkami

Pytanie 1 z 1
pytanie 1
Biała herbata
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE