Gorzów: Sparing Stali z Pogonią Szczecin już dziś

2021-08-27 13:16
Szczypiorniści
Autor: Marcin Szarejko/stalgorzow.pl (fot. archiwum).

Gorzowscy szczypiorniści rozegrają sparing z drużyną ze Szczecina, która gra w Super Lidze. Mecz rozpoczyna się o godzinie 18 w hali przy Szarych Szeregów. Co ważne kibice mogą wejść za darmo.

Gratka dla miłośników piłki ręcznej. Dzisiaj (27.08) rozegrany zostanie sparing między Stalą Gorzów a Pogonią Szczecin. Rywale to zespół superligi, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej. Gorzowianie przygotowują się do startu rozgrywek I Ligi Centralnej. Z możliwości sprawdzenia się z silnym rywalem zadowolony jest trener stalowców, Oskar Serpina:

Jestem zaszczycony, że superligowiec chciał zagrać z nami. To pokazuje, że ten potencjał, który budujemy z roku na rok jest dostrzegany wśród tych najlepszych drużyn w Polsce, jaką jest bez wątpienia ze Szczecina - mówi trener Stali.

Mecz to rewanż za pojedynek w Szczecinie, który wygrali gospodarze 38 do 28. W ekipie Pogoni gra dobrze znany gorzowskim kibicom Arkadiusz Bosy. Pojedynek Stali z Pogonią Szczecin o 18, w hali SP nr 20 przy Szarych Szeregów. Wstęp wolny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE