Gorzów: Służby miały pracowity weekend

2021-11-08 11:30

Pełne ręce roboty miały służby mundurowe w weekend (5-7.11). ​Strażacy jechali do pożaru obiektu gospodarczego w podgorzowskim Boleminie. Udało się opanować płomienie, zanim dotarły do budynku mieszkalnego.

Poszkodowane zostały dwie osoby- starsza kobieta i młody mężczyzna, który lekko podtruł się dymem. Kilkanaście godzin później gorzowska straż gasiła pożar na Osiedlu Poznańskim.

W akcji brało udział 14 zastępów, na szczęście nikomu nic się nie stało. Spaleniu uległa przednia część domu jednorodzinnego i dwa samochody.

KOZACKA MIŁOŚĆ VS MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY | ESKA XD - Hotplota #35

W Santoku z kolei 27-latek kierujący osobowym volkswagenem wbił się w ścianę garażu. Straż musiała kierowcę i pasażera wyciągać za pomocą specjalistycznego sprzętu. Zabrani zostali do szpitala. Jak okazało się na miejscu, 27-latek był pod wpływem alkoholu, miał 1,2 promila. Mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia.

Jak dobrze znasz hymn Polski? 5/8 to BARDZO DOBRY wynik!

Pytanie 1 z 8
Jeszcze Polska nie zginęła....
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE