Gorzów: grh

i

Autor: SG Taką skrzynkę można zamówić z dowozem do domu.

Gorzów: Skrzynka na święta od lokalnych rolników

2021-11-30 16:53

Gorzowski Rynek Hurtowy chce pomóc lokalnym producentom warzyw i owoców i przygotował specjalną ofertę na święta. Mieszkańcy mogą zamawiać skrzynki pełne świeżych warzyw z dostawą do domu. Można to robić już od jutra.

Zamiast biegać po sklepach zamów świąteczną skrzynkę w GRH. Przy okazji wesprzesz lokalnych producentów. Gorzowski Rynek Hurtowy ma nową świąteczną propozycję dla mieszkańców. To skrzynki wypełnione warzywami i owocami, które przydadzą się do zrobienia świątecznych dań. Co ważne zamawiając taką skrzynkę wspieramy lokalnych hodowców. Większość warzyw i owoców pochodzi bowiem z okolic Gorzowa.

Chodzi o to, żeby nasi producenci mogli konkurować z dużymi sklepami. Żeby ich produkty mogły być w sposób zgodny z obowiązującymi obostrzeniami dostarczone na miejsce zupełnie gratisowo. A mieszkańcy po prostu mogą mieć zestaw warzyw wygodnie pod drzwiami - mówi Agata Dusińska, prezes GRH.

Skrzynki można zamawiać od 1 grudnia. Do wyboru są 12 lub 20 kilogramowe. Po zamówieniu można ustalić termin kiedy skrzynka zostanie dostarczona. Szczegóły oferty na stronie GRH.

W jaki sposób motywujesz dziecko?

Pytanie 1 z 8
Twój maluch nie chce ubrać się przed wyjściem na spacer. Co robisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE