Gorzów: Romane Dyvesa z Viki Gabor, czyli coś dla młodszej publiczności

2022-05-25 13:32
Gorzów: Viki Gabor
Autor: Serecki/wikimedia.org Viki Gabor wystąpi na 34 Romane Dyvesa.

Tegoroczny festiwal odbędzie się w sobotę. Na scenie gorzowskiego amfiteatru zaprezentuje się wielu artystów z polski i zagranicy. Jednym z wydarzeń będzie występ młodziutkiej gwiazdy Viki Gabor.

Viki Gabor i cygańska muzyka w amfiteatrze w Gorzowie. W sobotę (28.05) odbędzie się Romane Dyvesa. To już 34 edycja festiwalu promującego kulturę romską. ​W tym roku odbędzie się już w maju. W związku z tym roku organizatorzy mieli tylko miesiąc, żeby go przygotować. Było dużo stresu, ale się udało. Na scenie pojawią się cenieni muzycy polscy i zagraniczni. m.in. Stanisław Karpiel Bułecka, Izabela Szafrańska, Mr. Żarko czy Rafał Brzozowski. Pojawi się gwiazdka młodego pokolenia Viki Gabor.

Troszkę może uda nam się odmłodzić publiczność. Udało nam się zaprosić Viki Gabor. Ona do tej pory starała się nie utożsamiać ze swoim pochodzeniem. Przyjeżdża ze swoją mamą, z którą też będzie śpiewała piosenki cygańskie - mówi Ewa Dębicka, organizatorka festiwalu.

Gorzów: romane dyvesa
Autor: SG

Koncert galowy w sobotę, początek o godzinie 20.30. Bilety do kupienia online i w kasach gorzowskiego amfiteatru.

QUIZ. Film, książka czy piosenka? Co mówi ci ten tytuł? Zgarnij komplet i zostań omnibusem!

Pytanie 1 z 15
"Gra o tron" to tytuł:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE