Policja pomaga

i

Autor: Policja

Gorzów: Policja poszukuje sprawcę śmiertelnego potrącenia

2021-10-10 23:50

W niedzielę doszło do tragicznego wypadku na skrzyżowaniu ulic 30 Stycznia i Armii Polskiej. Zginął 4-letni chłopiec. Policja poszukuje kierowcę, który zbiegł z miejsca wypadku.

Gorzowska policja poszukuje sprawcę śmiertelnego wypadku. Do dramatycznych wydarzeń doszło na skrzyżowaniu ulic 30 Stycznia i Arminii Polskiej. W niedzielę (10.10) około 17.30 doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych BMW i Chevroleta. Chevrolet odbił i uderzył w 4-letniego chłopca, który razem z ojcem jechał rowerami. Mimo akcji reanimacyjnej dziecka nie udało się uratować.

Kierowca Chevroleta zbiegł z miejsca zdarzenia. Gorzowscy policjanci rozpoczęli jego poszukiwania, wszczęto alarm dla całej komendy. Kierowca drugiego samochodu, który brał udział w kolizji był trzeźwy. Okoliczności wypadku bada policja i prokuratura.

Wyzwanie czy kolejny problem? Jak reagujesz na nowe sytuacje?

Pytanie 1 z 10
Jesteś osobą, która na co dzień masz wszystko idealnie poukładane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE