Gorzów: Pogoda nie rozpieści kierowców. Padający deszcz i gołoledź

2022-12-02 8:13
Gołoledź / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Gołoledź w Kaliszu! Bardzo trudne warunki na drogach! [OSTRZEŻENIE IMGW] / zdjęcie ilustracyjne

Jeszcze nie tak dawno w Gorzowie było kilkanaście centymetrów śniegu. Później pogoda się poprawiła, ale w ciągu najbliższych godzin i dni znów ma dać o sobie znać. Padający deszcz i mroźne noce oznaczają jedno - zwłaszcza na drogach będzie niebezpiecznie.

Prognoza pogody Gorzów. Jaka pogoda w Gorzowie na weekend? Marznący deszcz i mroźne noce

Mimo, że temperatura w ostatnich dniach jest całkiem znośna jak na obecną porę roku, tak w następnych godzinach i dniach może to się zmienić. Temperatura, zwłaszcza w nocy, ma utrzymywać się w okolicach zera, a nawet może pojawić się delikatny przymrozek. Do tego mają dojść dosyć obfite opady deszczu. IMGW wydało ostrzeżenie dla Lubuskiego.

Pogoda Gorzów. Na drogach będzie ślisko!

Taki stan pogody oznacza gołoledź. Zwłaszcza na drogach będzie niebezpiecznie i dla kierowców to alarm ostrzegawczy. Deszcz ma popadać w najbliższych godzinach oraz w sobotę (3.12) i przez cały następny tydzień w różnym wymiarze.

Sonda
Czy sprawdzasz regularnie ostrzeżenia IMGW?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE