Gorzów: Od niedzieli tanecznie będzie w amfiteatrze, Parku Górczyńskim i... na telebimie

2021-06-24 17:02
Gorzów: festiwal
Autor: SG Strefa w Parku Górczyńskim jest częścią Festiwalu Folk Harbor.

XXVI edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Folk Harbor odbędzie się w formule hybrydowej. Zespoły prezentować będą się na scenie gorzowskiego amfiteatru, a także na telebimie. Spotkanie z kulturami 4 kontynentów potrwa od niedzieli do środy.

Hybrydowy Międzynarodowy Festiwal Tańca w Gorzowie. W niedzielę (27.06) rozpocznie się taneczne święto, które potrwa kilka dni. Odbędzie się ono w nietypowej formule wymuszonej przez pandemię. Uczestniczyć będzie 12 zespołów, z czego na deskach gorzowskiego amfiteatru zaprezentuje się pięć. Pozostałe widzowie zobaczą na... telebimie. Do Gorzowa przyjadą zespoły z Bułgarii i Legnicy, do tego trzy gorzowskie grupy - Buziaki, Mali Gorzowiacy i Aluzja. Dzięki łączom internetowym gorzowskiej publiczności zaprezentują się zespoły m.in. z Brazylii, Meksyku czy Fidżi.

W tym roku nasz festiwal jest pod hasłem „United for passion”, ponieważ jesteśmy zjednoczeni w naszej pasji. Nasza pasją jest taniec, jest nasz festiwal, który w Gorzowie jest bardzo znany, ale nie tylko. Nasz festiwal jest znany wszędzie - mówi Maria Szupiluk, dyrektor artystyczny festiwalu.

Gorzów: festiwal
Autor: SG

Festiwalowi towarzyszyć będzie Kreatywna Strefa Relaksu. Od poniedziałku (28.06) do środy (30.06) w parku Górczyńskim na gorzowian czekać będą m. in. gry, zabawy czy nauka tańców. Atrakcje w godz. od 16 do 18. Koncerty w amfiteatrze w niedzielę (27.06) i w środę o godz. 20, wstęp darmowy.

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE