Gorzów: Na AJP birety pofrunęły, bo dyplomy odebrane

2021-07-08 13:58
Gorzów: AJP
Autor: SG Rozdanie dyplomów odbyło się po rocznej przerwie.

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża odbyła się uroczystość rozdania dyplomów. Absolwenci cieszą się z zakończenia nauki i planują już swoją przyszłość. Rocznie AJP kończy 400 osób.

Ostatni akcent studenckiego życia za nimi. Absolwenci Wydziału Ekonomicznego gorzowskiej akademii odebrali dyplomy. W czarnych togach i z biretami na głowach zasiedli ostatni raz w auli AJP. Uroczystość odbyła się po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Obostrzenia i związane z tym utrudnienia dały się we znaki studentom.

Nauka w takich warunkach nie była łatwa - mówi Ania Świątek, która odebrała dyplom magistra. - Tym bardziej ten ostatni rok, bo to jednak wszystko online, to nie było tak przyjemne. Było dużo projektów do zrobienia, wszyscy wymagali jak najszybciej, a czasu było mniej niż jak na uczelnię przychodziliśmy. Ciężej też się było nauczyć wszystkiego.

Gorzów: AJP
Autor: SG

Ale to już za nimi. Dziś jest radość z ukończenia nauki i plany na przyszłość.

Na dyplomie ocena bardzo mnie satysfakcjonująca, dobry plus. Teraz myślę o tym, żeby podjąć pracę i potem w przyszłości pomyśleć o drugim stopniu studiów - mówi Wojciech Falbowski z tytułem licencjata.

W piątek (9.07) dyplomy odbiorą studenci pozostałych wydziałów: Humanistycznego, Technicznego, Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego, a także Turystyki i Nauk o Zdrowiu. Co roku mury uczelni opuszcza 400 absolwentów.

Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE