Gorzów: Myślisz o studiach, sprawdź ofertę AJP. Właśnie ruszyła rekrutacja

2021-06-15 16:23
ajp gw
Autor: Fragles Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie.

Uczelnia przygotowała dla kandydatów 1000 miejsc na 18 kierunkach. Do tego wkrótce mają ruszyć dwa dodatkowe. Największym zainteresowaniem w ostatnich latach cieszyło się pielęgniarstwo.

Tysiąc miejsc czeka na chętnych do studiowania na gorzowskiej AJP. Ruszył elektroniczny nabór​. Akademia będzie informowała kandydatów co muszą zrobić, żeby proces rekrutacyjny przebiegł pomyślnie. Do wyboru jest 18 kierunków. Akademia im. Jakuba z Paradyża liczy, że uda się jeszcze uruchomić dwa kolejne- ratownictwo medyczne i informatykę drugiego stopnia.

Mamy kilka atutów, które mogą skłonić do studiowania u nas. Jednym z nich jest bardzo dobrze przygotowana kadra. Kolejna to jest baza laboratoryjna. Mamy równie doskonałe wyposażenie jak politechniki. Do tego dobrze rozwinięty system wspomagania studentów w zakresie stypendiów - mówi Przemysław Słowiński, prorektor ds. kształcenia AJP w Gorzowie.

gorzów ajp inauguracja
Autor: facebook.com.ajpgorzow

W ostatnich latach największym zainteresowaniem cieszyło się pielęgniarstwo, a także kierunki techniczne, czy kryminologia. Od 28 czerwca będzie można dostarczyć dokumenty w formie papierowej, najlepiej pocztą. Dla tych, którzy będą chcieli zrobić to osobiście, uruchomiony zostanie punkt w holu uczelnianej biblioteki przy Chopina. Szczegóły znajdziecie na stronie Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE