Gorzów: Magistrat szuka chętnych do bycia rachmistrzem spisowym

2021-02-02 8:31
Gorzów: deptak
Autor: SG

Jesteś pełnoletni, masz nieposzlakowaną opinię i chcesz pomóc w Narodowym Spisie Powszechnym? Ta oferta może być właśnie dla ciebie. Miasto szuka kandydatów na rachmistrzów spisowych. Aplikacje będą przyjmowane do 9 lutego.

Gorzowski magistrat szuka rachmistrzów. Od kwietnia do czerwca odbędzie się Narodowy Spis Powszechny. W związku z tym potrzebne są osoby, które zbierać będą dane na terenie Gorzowa. Żeby zostać rachmistrzem spisowym trzeba spełnić kilka warunków.

Żeby zostać rachmistrzem spisowym trzeba mieć ukończone 18 lat, cieszyć się nieposzlakowaną opinią, posiadać co najmniej wykształcenie średnie, posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie. Nie można być skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo - mówi Wiesław Ciepiela rzecznik gorzowskiego ratusza.

Nabór potrwa do 9 lutego. Oferty można składać bezpośrednio w Urzędzie Miasta lub drogą mailową na adres kancelaria@um.gorzow.pl. Szczegółowe informacje i druki do pobrania zainteresowani znajdą na stronie gorzowskiego magistratu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE