Gorzów: Lawety zabierają samochody parkujące przy Wildomie

2021-09-08 14:56
Gorzów: laweta
Autor: SG Samochód na lawecie

Znaki stojące przy ul. Nadbrzeżnej, przy Wildomie informują o zakazie zatrzymywania się pod rygorem odholowania auta. Część kierowców je lekceważy. Ale nie straż miejska. We wtorek dwa samochody odjechały... na lawetach.

Parkujesz wzdłuż Wildomu, możesz szukać samochodu na parkingu strzeżonym. Jak już pisaliśmy nie można zostawiać pojazdów przy ul. Nadbrzeżnej, przy Wildomie i dalej w kierunki Laguny. Informują o tym znaki drogowe, ale nie wszyscy kierowcy się do tego stosują i niestety sporo ryzykują. Gorzowska straż miejska się nie patyczkuje i wzywa lawety. We wtorek (08.09) po południu dwa auta zostały na nie wciągnięte.

Gorzów: laweta
Autor: SG

Zakaz zatrzymywania się został wprowadzony przez prace prowadzone nieopodal przez PWiK. Aktualnie ulica Nadbrzeżna w części jest dwukierunkowa, a zaparkowane samochody utrudniają ruch.

QUIZ. Pierwsze pytania z „Milionerów”. To z nimi mieli problem uczestnicy! A ty jak sobie poradzisz?

Pytanie 1 z 10
Na akord można:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE