Gorzów: „Landsbergon” nr 7 już jest. Egzemplarz można wygrać w konkursie

2021-06-25 15:40
Gorzów: landsbergon
Autor: SG Najnowszy numer "Landsbergonu".

4 rok z rzędu ukazuje się gorzowski magazyn fantastyczny „Landsbergon”. Tym razem motywem przewodnim jest apokalipsa i post-apokalipsa. Czasopismo zawiera opowiadania i komiksy gorzowskich twórców. Nowy numer można wygrać w konkursie.

Apokalipsa według gorzowian. Ukazał się 7 numer gorzowskiego magazynu fantastycznego "Landsbergon". Tym razem motywem przewodnim jest życie po wielkim kataklizmie. W środku znajdziecie krótkie opowiadania i komiksy autorów związanych z Gorzowem, ale nie tylko, bo od tego numeru redakcja dopuściła prace z całej Polski. ​Magazyn wyszedł już z drukarni i zaczął się jego kolportaż. Na razie dostaniecie go w wydziale promocji, który mieści się w byłym Lamusie. Kilka egzemplarzy można wygrać w konkursie, który organizuje redakcja.

Żeby wygrać ten magazyn i otrzymać pocztą wystarczy powiedzieć nam jakie miejsce w Gorzowie jest najlepsze do czytania, albo najbardziej nietypowe do czytania. Trzeba zrobić zdjęcie tego miejsca i z jednozdaniowym opisem przesłać na maila lub w wiadomości prywatnej na naszego Facebooka - mówi Mariusz Sobkowiak, redaktor naczelny.

Gorzów: Landsbergon
Autor: SG "Landsbergon" ukazuje się od 4 lat.

Jesienią ukaże się kolejny 8 numer poświęcony Stanisławowi Lemowi. Redakcja czeka na teksty i grafiki nawiązujące do jego twórczości. Wszelkie szczegóły znajdziecie na Facebooku "Landsbergona".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE