Gorzów: Koncert jubileuszowy w II LO. Na fortepian zrzucili się absolwenci

2021-12-08 11:37
Gorzów: II LO
Autor: FB 2LO Gorzów - Oficjalny Profil

Zrzucili się i na nim zagrają. Fortepian pojawił się w II LO, zastąpił stary instrument, który nie nadawał się do użytku. Jak brzmi przekonają się dzisiaj (8.12) absolwenci i rodzice uczniów, którzy będą na wywiadówkach

Koncert jak i zakup fortepianu to wydarzenia jubileuszu 70-lecia popularnego gorzowskiego ogólniaka. Świętowanie zaczęto w ubiegłym roku, a dzisiaj się ono zakończy.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 03.12.2021

Występ muzyczny to również podziękowanie dla absolwentów, którzy zafundowali szkole nowy instrument. Mówi dyrektor placówki, Tomasz Pluta:

W sporej części postanowili swoją wpłatę przekazać na rzecz szkoły, a właściwie na cel, którym był zakup nowego fortepianu. Nasi uczniowie o różnych talentach, także muzycznych musieli korzystać z instrumentu w auli, który miał już prawie sto lat.

Część pierwsza koncertu będzie poświęcona muzyce poważnej. Druga, to w związku z tą porą roku, pastorałki i inne pieśni świąteczne. Wszystkie utwory wykonane będą przez uczniów II LO. Start o godz. 18 w auli liceum przy Przemysłowej.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Cardi B wypuściła do sprzedaży swój nowy produkt. Wyprzedał się w minutę! Co to?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE