Gorzów: Kolizja tramwaju z samochodem. Są utrudnienia dla pasażerów MZK

2022-12-09 12:28
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem w Gorzowie
Autor: fb.com/stojagorzow

W piątek przed godziną 9:00 doszło do kolizji samochodu osobowego marki ford z tramwajem przy ul. Walczaka w Gorzowie. Kilka godzin później miało miejsce kolejne zdarzenie drogowe na tej samej ulicy. Co się stało? Więcej w poniższym artykule.

Kierowca samochodu osobowego marki Ford wjeżdżając na przejazd przy ul. Walczaka w Gorzowie (obok szpitalu psychiatrycznego) nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Siła zderzenia musiała być nieco mocniejsza, ponieważ lewe przednie koło w pojeździe jest mocno uszkodzone i pojazd nie nadaje się do dalszej jazdy. Potrzebna jest laweta.

- W związku z kolizją tramwaju z samochodem osobowym przy ul. Walczaka tramwaje linii nr 1 i 3 kursują tylko do p. Pomorska. Na trasie Pomorska - Dowgielewiczowej - Pomorska kursuje komunikacja zastępcza autobusowa - informuje gorzowskie MZK.

Aktualizacja:

Utrudnienia trwały przez godzinę. Około godziny 10, tramwaje powróciły na swoje standardowe trasy.

Aktualizacja 12:15

Kolejne zdarzenie drogowe z udziałem tramwaju i samochodu osobowego. Tym razem na wysokości budynku Stilonu przy ul. Walczaka. Po raz kolejny uruchomiono zastępczą komunikację autobusową, ale tym razem od przystanku Pomorska w kierunku Wieprzyc.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE