Gorzów: Filharmonia ma za sobą dobry rok, ten też zaczyna mocno

2022-01-04 13:52
filharmonia gorzowska
Autor: kb

Poprzedni rok był udany, początek tego ma być przebojowy. W Filharmonii Gorzowskiej są zadowoleni z 2021 roku, w nowy wejście będzie równie przebojowe.

Zacznie się od koncertów z serii "Swing, swing, swing". Mówi Urszula Śliwińska, rzecznik Filharmonii:

Jak zapowiada się początek nowego roku? Bardzo przebojowo. 7 i 8 stycznia odbędą się koncerty karnawałowe z mistrzowską obsadą. Gwiazdą koncertu karnawałowego będzie wyśmienity amerykański trębacz, kompozytor - Gary Guthman.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Piątkowe i sobotnie wydarzenie rozpocznie się solidarnie o godzinie 19. Bilety wciąż do dostania na stronie filharmonii. Instytucja podsumowała także 2021 rok. 140 wydarzeń i 16 tysięcy widzów - liczby robią wrażenie.

Sama orkiestra często też wychodziła poza progi filharmonii. Udało się zagrać ludziom na osiedlach, co było poniekąd wymuszone pandemią, ale mieszkańcom Gorzowa taka forma się spodobała i impreza będzie cykliczna.

QUIZ. PIERWSZY poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Dobre rozpoczęcie roku dopiero od 8/10

Pytanie 1 z 10
Przez ile lat Piotr Kraśko jeździł samochodami, pomimo braku uprawnień?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE