Gorzów: Dodatkowy nabór na Lubuskie Bony Wsparcia już wkrótce

2020-08-17 16:30
Gorzów: ZIPH
Autor: SG ZIPH jest jednym z operatorów programu Lubuskie Bony Wsparcia.

Na 25 sierpnia zaplanowano dodatkowy nabór na Lubuskie Bony Wsparcia. Tym razem nie decyduje zasada, kto pierwszy ten lepszy. Na przesłanie wniosku przedsiębiorca ma 8 godzin. Z dofinansowania skorzystać mogą małe i średnie firmy z województwa lubuskiego.

Przedsiębiorco, możesz ponownie starać się o Lubuskie Bony Wsparcia. 18 sierpnia ogłoszony będzie nabór uzupełniający. Warto już się przygotować. Wnioski będzie można składać tydzień później, czyli 25 sierpnia. Podobnie jak za pierwszym razem wnioski złożymy wyłącznie online. Tym razem nabór potrwa 8 godzin, od 8.00 do 16.00. Do oceny trafią wszystkie przesłane dokumenty. Firmy, którym udało się złożyć wniosek w pierwszym naborze, czyli 1 lipca, nie muszą robić tego ponownie. Mogą jednak wycofać złożony wtedy wniosek, poprawić go lub wysłać zupełnie nowy. O fakcie należy wcześniej powiadomić mailowo operatora, czyli Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową. Trzeba to uczynić do 18 sierpnia.

Gorzów: firma
Autor: SG Wnioski można składać drogą elektroniczną.

Lubuskie Bony Wsparcia, to pomoc dla firm, które poniosły straty z powodu pandemii. Skorzystać mogą małe i średnie firmy z województwa lubuskiego. Szczegóły znajdziecie na stronie Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE