Gorzów: Co z tą obwodnicą północną? Dowiecie się na spotkaniu w I LO

2022-09-26 17:03
gorzów I liceum
Autor: Fragles I LO mieści się przy ul. Puszkina w Gorzowie.

Spotkanie informacyjne zaplanowano 4 października. Gorzowscy urzędnicy przedstawią harmonogram inwestycji, a także odpowiedzą na wszelkie pytania mieszkańców.

Urzędnicy chcą porozmawiać o północnej obwodnicy Gorzowa. Spotkanie zaplanowano na 4 października w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie. W jego trakcie mieszkańcy poznają założenia dotyczące planowanej trasy, harmonogram prac i wpływ inwestycji na tereny zielone.

Na spotkaniu będą Iwona Olek – zastępca prezydenta ds. gospodarki, Jacek Szymankiewicz – zastępca prezydenta ds. rozwoju, a także inni urzędnicy odpowiadający za realizację inwestycji. Pytać będzie można o wszystko. Przypominamy: spotkanie 4 października o godz. 17 w I LO przy Puszkina.

QUIZ: Afery w PRL-u. Tymi skandalami żyła cała Polska

Pytanie 1 z 10
Słynne uprowadzenie samolotu do Berlina Zachodniego przez kapitana Czesława Kudłka, który go pilotował, miało miejsce, ponieważ:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE