Gorzów: Cieknący kran, skrzypiące drzwi! Seniorze złota rączka pomoże!

2021-01-07 11:43
złota rączka
Autor: pixabay.com Złota rączka znów pomoże seniorom. (zdjęcie ilustracyjne)

Urząd miasta już trzeci rok z rzędu zorganizował program pomocowy dla starszych mieszkańców miasta. Kolejny raz prowadzi go fundacja Pozytywka. Jak skorzystać z pomocy Złotej Rączki? Kto może to zrobić?

Na realizację programu Urząd Miasta przeznaczył 70 tysięcy złotych. Z bezpłatnej pomocy fachowców mogą korzystać mieszkańcy Gorzowa, który mają powyżej 60 lat, nieaktywni zawodowo oraz osoby samotne i niepełnosprawne.

Złota Rączka może pomóc w drobnych usługach i naprawach takich jak np. wymiana żarówki, naprawa lub wymiana zawiasów drzwi, sklejenie lub skręcenie mebli czy wymiana uszczelek w przeciekającym kranie.

Za program odpowiedzialna jest fundacja Pozytywka, której należy zgłaszać swoje potrzeby. Możemy to zrobić telefonicznie pod numerem 95 722 44 77 lub 661 730 003 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-13.00. Można także wysłać maila na adres:zlotaraczkapozytywka@onet.pl.

ESKA XD #013
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE