Gorzów: Było opóźnienie na Słonecznej, jest i kara

2022-03-31 10:22
słoneczna remont
Autor: KK/FB Stoją ! Gorzów

81 tysięcy złotych będzie musiała wpłacić firma Maldrobud na konto gorzowskiego urzędu miasta. Wykonawca remontu ulicy Słonecznej miał zgodnie z umową wyrobić się do grudnia ubiegłego roku, prace zakończył dopiero w marcu.

W przypadku tej inwestycji usprawiedliwienia nie było, firma musi więc zapłacić za każdy dzień spóźnienia tysiąc złotych. Prace na Słonecznej się zakończyły, zostały jednak jeszcze formalności. Mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego magistratu:

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 25.03.2022

Przebudowa ulicy Słonecznej została zakończona 11 marca. Aktualnie trwa analiza złożonych dokumentów odbiorowych przez odbiór inwestorski. Odbiór końcowy będzie prowadzony po zweryfikowaniu tych dokumentów.

Przypomnijmy, przebudowa rozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku. Ponad 700 metrów od Olimpijskiej do cerkwi zyskało nową nawierzchnię, chodniki, oświetlenie i kanalizację deszczową. Kosztowało to budżet miasta 6 milionów złotych.

QUIZ. Jesteś mistrzem kierownicy? Te pytania to zweryfikują!

Pytanie 1 z 12
Przejazd na czerwonym świetle. Jest dozwolony…
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE