Gorzów: Była petycja, jest porozumienie. Wartownia będzie odgrodzona!

2022-06-08 16:35
gorzów wartownia
Autor: archiwum redakcji Zbiorniki staną po prawej stronie, od ulicy.

Za duży hałas, zbyt głośno - mówią o Wartowni nad rzeką gorzowianie mieszkający nieopodal. Organizatorzy wydarzenia, które odbywa się w wakacyjne weekendy, zaproponowali rozwiązania problemu. Jakie?

Mieszkańcy gorzowskich kamienic przy Wale Okrężnym złożyli do prezydenta pismo, że występy nad Wartą wieczorami zakłócają im spokój. Organizatorzy muzycznego miasteczka, które w ubiegłe wakacje odniosło sukces, spotkali się z gorzowianami. Znaleźli sposób na hałas.

- Udało nam się zorganizować dwieście zbiorników Mauzerów na wodę tysiąc litrowych i będziemy próbowali odsłonić się od sąsiadów, żeby to było dla nich mniej uciążliwe. Będą także inne ograniczenia- te imprezy, które możemy skrócić, będziemy skracać - wyjaśnia dj Pitchreacer, współorganizator.

gorzów wartownia zbiorniki
Autor: sprzedajemy.pl Tak wygląda zbiornik Mauzera na 1000 litrów.

Bariera dźwiękochłonna powstanie wzdłuż ulicy Wał Okrężny. Kontenery już stoją na nabrzeżu rzeki, trwa budowanie miasteczka. Niedługo pojawi się także specjalne zadaszenie, o którym wkrótce więcej.

Wartownia rusza 24 czerwca, w pierwszy dzień wakacji. Na dwóch scenach zagrają dj'je legendy techno, house i trance. Wstęp wolny.

Jak znaleźć dobrego fachowca?

QUIZ. Elżbietę II znają wszyscy, ale to inne królowe budziły grozę wśród poddanych. Ile o nich wiesz?

Pytanie 1 z 10
Jaki przydomek nadano królowej Marii Tudor, córce Henryka VIII?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE