Gorzów: Bili się wszyscy, są zarzuty i areszt!

2022-01-12 15:43
gorzów policja kajdanki
Autor: materiały Lubuska Policja zdjęcie ilustracyjne

Świadkowie bójki w Trzech Króli (6.01), przed barem przy Kombatantów w Gorzowie, nadal poszukiwani. Policjanci i prokuratura ciągle ustalają okoliczności zdarzenia. Ilu uczestników, tyle wersji.

Młodzi mężczyźni podczas sprzeczki używali ostrego narzędzia. Nożem zraniono trzy osoby, w tym jedną ciężko, która trafiła do gorzowskiego szpitala.

O co poszło, kto kogo zaatakował – takich informacji póki co nie ma. Rzecznik prokuratury poinformował, że czwórka mężczyzn została przesłuchana i usłyszała zarzuty. Za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Czwórka podejrzanych została także tymczasowo aresztowana na dwa miesiące. Piąty mężczyzna raniony w plecy - jest ciągle pod opieką gorzowskich medyków. Są to mężczyźni w wieku 20-25 lat. Świadkowie zdarzenia nadal mogą się zgłaszać na policję czy do prokuratury.

Przypomnijmy – do zdarzenia doszło w świąteczny czwartek (6.01). Wieczorem przed barem przy ul. Kombatantów w Gorzowie w awanturze udział brało pięć osób. Cztery ujęła policja, a jedna trafiła do szpitala.

Malutki niedźwiadek trafił do lecznicy w Przemyślu

Jesteś pewien, że znasz polskie przeboje? Usunęliśmy jedno słowo. Wiesz jakie?

Pytanie 1 z 15
"Zawsze z Tobą chciałbym być. Przez całe lato. Zawsze z Tobą chciałbym być. ... mnie za to"
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE