"Energetyk" winny! Licealiści z Gorzowa przedstawili obciążające dowody

2022-11-29 16:55
Gorzów: sanepid
Autor: SG

To część akcji "Żyj pełnią życia bez energetyka", którą zorganizował AWF z sanepidem. Inscenizacja rozprawy sądowej odbyła się w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Gorzowie.

Prokuratorzy nie mieli dla niego litości. Energetyk na ławie oskarżonych i z wyrokiem. Zażądano dożywotniego zakazu​ picia przez dzieci i młodzież. W gorzowskim sanepidzie odbyła się inscenizacja rozprawy sądowej, gdzie oskarżonym zostały napoje energetyczne. Prokuratorzy, w tej roli uczniowie gorzowskich liceów III i IV przedstawiali dowody obciążające, powoływali świadków i ekspertów. Wszystko po to, żeby wykazać, że energetyki nie są dla młodych ludzi.

Gorzów: sanepid
Autor: SG

Inscenizacja rozprawy sądowej była kolejnym elementem akcji społecznej "Żyj pełnią życia bez energetyka". Wspólnie zorganizował ją gorzowski AWF z sanepidem.

QUIZ: Dariusz Szpakowski kończy karierę. Ile o nim wiesz?

Pytanie 1 z 13
Który mundial jako pierwszy skomentował Dariusz Szpakowski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE