Drzewo spadło na S3 pod Gorzowem. Droga jest zablokowana. Miasto sparaliżowane

2022-12-09 13:50
Korek na S3 pod Gorzowem. Co się stało?
Autor: fb.com/stojagorzow

9 grudnia około godziny 11:00 dyżurny straży pożarnej w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o leżącym drzewie na drodze ekspresowej S3 w kierunku Zielonej Góry. Co się stało? Droga jest w tej chwili całkowicie zablokowana.

Ci, którzy jadą w kierunku Zielonej Góry, muszą uzbroić się w cierpliwość. Na 90 kilometrze drogi ekspresowej S3 spadło drzewo uszkadzając dwa pojazdy. Droga jest całkowicie zablokowana

- W wyniku zdarzenia, dwa pojazdy zostały lekko uszkodzone. Nikt nie został ranny - poinformował Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. Służby są na miejscu. Zalecany jest objazd drogą alternatywną w kierunku Skwierzyny.

Aktualizacja 13:30

W związku z wypadkiem na drodze ekspresowej S3, cały Gorzów jest sparaliżowany. Nic dziwnego, bowiem kierowcy widzący przed sobą korek, zjeżdżają na pierwszym lepszym zjeździe i chcą trafić na trasę alternatywną, czyli drogę krajową nr. 3 w kierunku Skwierzyny. Duże korki są na ulicy Myśliborskiej, Małyszyńskiej oraz Kasprzaka. Radzimy omijać te ulice. Cały czas S3 w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE