Dodatek węglowy ruszył. W Gorzowie wnioski przyjmuje GCPR

2022-08-17 14:26
węgiel
Autor: Tomasz Matuszkiewicz/SUPER EXPRESS węgiel

Dokumenty można składać do 30 listopada. Wzór wniosku znajdziecie na stronie urzędu miasta. 3 tys. zł przysługują osobom, dla których głównym źródłem ogrzewania domu lub mieszkania jest węgiel.

Można już składać wniosek o dodatek węglowy. W Gorzowie dokumenty przyjmuje GCPR. Trzy tysiące złotych przysługuje na jedno gospodarstwo domowe dla osób, dla których głównym źródłem ogrzewania domu lub mieszkania jest węgiel.

Dokumenty można składać do 30 listopada. Pieniądze będą wypłacone w ciągu 30 dni od złożenia kompletnego wniosku.

Gorzów: GCPR Teatralna
Autor: SG Siedziba GCPR przy ul. Teatralnej.

Wzór wniosku o dodatek węglowy znajdziecie na stronie gorzow.pl. Należy podać dane osobowe, a także informację o źródle ogrzewania na paliwo stałe. Dodatek przysługuje, jeżeli dom, czy mieszkanie ogrzewane jest przez kocioł na paliwo stałe, kominek, kozę, ogrzewacz powietrza, trzon kuchenny, piecokuchnię, kuchnię węglową lub piec kaflowy na paliwo stałe. Główne źródło ogrzewania musi też być wpisane do centralnej ewidencji emisyjności budynków.

Wnioski można złożyć w Dziale Dodatków Mieszkaniowych przy ul. Teatralnej 26, elektronicznie za pośrednictwem ePUAP lub listownie na adres: Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie ul. Walczaka 42.

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE