​Co się odwlecze to nie uciecze czyli paraolimpijskie plany Startu Gorzów

2021-01-07 11:14
Maciej Lepiato
Autor: Bartosz Szaj

W minionym roku najważniejszej imprezy 4 lecia nie było ale nadzieja na to, że w końcu będzie normalnie i będzie można rywalizować w największych światowych imprezach cały czas jest u para olimpijczyków żywa.

Dlatego o minionym roku chcą jak najszybciej zapomnieć i już zaczęli przygotowania do paraolimpiady w Tokyo w tym roku. Maciej Lepiato dwukrotny złoty medalista paraolimpijski w skoku wzwyż stawia sprawę jasno. Jeśli ma jechać do Tokyo to tylko po pełną pulę.

Mówi Maciej Lepiato zawodnik Startu Gorzów:

Kulomiot Bartosz Tyszkowski też wie już jak smakuje medal paraolimpiady ale nie złoty. Dlatego pcha na treningach jak najdalej może bo może w Tokyo to pomoże sięgnąć po złoto.

Tyszkiewicz
Autor: Polski Związek Osób Niepełnosprawnych
Mówi Bartosz Tyszkowski ze Startu Gorzów:

Na razie para lekkoatleci trenują w Gorzowie ale już w Polowie styczna rozjada się po Polsce na zgrupowania. Po drodze do Tokyo będą jeszcze mistrzostwa Europy które w czerwcu odbędą się w Bydgoszczy.

Horoskop na nowy rok. Sprawdź co cię czeka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE