​Ciągle nie wiadomo kto ozdobi Gorzów na święta [GALERIA]

2021-10-19 14:56
Gorzów
Autor: kłw Kto w tym roku ozdobi Gorzów?

Urzędnicy ogłaszają kolejny przetarg dla firm, które chcą zajęć się ozdobieniem miasta. Zainteresowani swoje oferty mogą składać do 27 października. Pierwszy przetarg zakończył się fiaskiem. Czy tym razem się uda? Przypomnijcie sobie jak świąteczny Gorzów wyglądał w minionych latach. Zobaczcie naszą galerię.

Ozdoby maja się pojawić w mieście 6 grudnia. To już drugi przetarg. W pierwszym - przypomnijmy - jedyny oferent chciał za swoje usługi prawie pół miliona złotych.

Urząd na ozdoby chce przeznaczyć maksymalnie 300 tysięcy i odrzucił ofertę. Jakie są oczekiwania urzędników? 

Na Starym Rynku i na Kwadracie maja być ustawione dwie duże choinki. Ozdoby pojawią sie także m.in. na: Moście Staromiejskim, Sikorskiego, Chrobrego, Dworcowej czy Woskowej.

Będą m.in. duże bombki, kareta, fotel św. Mikołaja, bałwan, anioły i całe mnóstwo lampek. Na rynku pojawi sie także duży napis 2022 rok. To wszystko będzie, jeżeli znajdzie się firma, która - przypomnijmy - to wszystko zrobi za... 300 tysięcy złotych. 

Quiz. Jesienne zwyczaje, które mało kto pamięta

Pytanie 1 z 10
Jak celebrowano dawniej "Dokopiny", czyli święto zakończenia kopania ziemniaków?
NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE