Ewa Chodakowska odpowiada na zarzuty

i

Autor: AKPA/Podlewski

AFERA

Ciąg dalszy afery po balu Omeny Mensah i Rafała Brzoska. Ewa Chodakowska nie wytrzymała i reaguje!

2023-06-09 12:28

Po akcji charytatywnej zorganizowanej przez Omenę Mensah i Rafała Brzoska wybuchła fala krytyki w kierunku Ewy Chodakowskiej. Jedna z internautek zarzuciła jej, że tylko angażuje swoje obserwatorki do pomagania. Zwróciła się także z zapytaniem, ile trenerka fitness wpłaciła na cele charytatywne. W sieci zawrzało!

Cała sytuacja miała miejsce 6 czerwca pod postem Omeny Mensah. Wówczas w kierunku Ewy Chodakowskiej jedna z internautek skierowała atak. Miało to miejsce pod jednym z komentarzy polskiej trenerki fitness.

Chodakowska tylko angażuje swoje obserwatorki do pomagania… tylko linki udostępnia.. ile sama wpłaciła?” - tak brzmiał komentarz, który został już usunięty. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. - Słucham!!!???a czy Pani wie że @chodakowskaewa zaangażowała swoje zasoby i bezcenny czas w to by 10 osób wylicytowało trening za 2 miliony złotych które trafia do potrzebujących?To teraz już Pani wie i proszę to jest ten czas by magiczne słowo Przepraszam padło (pisownia oryginalna) - napisał Rafał Brzoska.

Swoje dołożyła także Chodakowska, która tym samym zdradziła, ile przeznaczyła na cele charytatywne. - Mówić o pomaganiu, czy nie mówić? Zaraz się z tego zrobi Hamlet! Bo jak nie mówię, to czytam, ze tylko „angażuje swoje obserwatorki..” No to może jednak powiem? Przekazałam na aukcje swoją emocje, która została wylicytowana za 2 mln złotych i podczas balu, wylicytowałam obraz i emocję, za łączną kwotę 310 tysięcy zł.. Nie.. ja nie z tych co tylko gadają o pomaganiu :) proszę się o mnie nie martwić. Proszę pamiętać, żeby pomagać. A co do kierowania osób do fundacji - tak! zawsze prywatne zbiórki odsyłam do fundacji, bo nie jestem w stanie ich weryfikować. To oczywiste (pisownia oryginalna) - napisała.

Ewa Chodakowska mówiąc o 310 tysięcy złotych, miała na myśli wylicytowany obraz Rafała Bujnowskiego za 150 000 złotych oraz bilet na mecz NBA za 160 000 złotych.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Chodakowska vs Lewandowska. Konflikt czy współpraca?
Sonda
Czy śledzisz twórczość Ewy Chodakowskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE