Brzeźno: Wszystkie służby postawione na nogi - a wydarzenie...nie miało miejsca

2022-09-27 10:17
gorzów komenda policji
Autor: Materiały KMP Gorzów

Gorzowscy policjanci weryfikują koszty akcji. Pobłażania nie będzie, sprawa trafi do sądu. W sobotę (24.09) po 18 policyjny dyżurny dostał sygnał o potrzebie pilnej interwencji w Brzeźnie.

Mężczyzna miał zostać pobity kijem baseballowym - według zgłaszającej 50-latki był nieprzytomny. Na miejscu pojawił się policyjny patrol, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe i strażacy-ochotnicy. W trakcie rozmowy mundurowych okazało się, że nikt hospitalizacji nie wymaga, nie ma śladów pobicia, a rzekomo nieprzytomny mężczyzna sam zgłosił się do medyków z prośbą o badania.

Ulubione samochody królowej Elżbiety II | ESKA XD - Prosto z salonu #58

Zgłaszająca i mężczyzna kilkukrotnie zmieniali swoją wersję wydarzeń. Było też od nich wyraźnie czuć alkohol. Mandat w tej sytuacji to za mało - ktoś inny mógł w tym samym momencie czekać na pomoc. Sąd może orzec wobec dzwoniącej 50-latki zwrot wszystkich kosztów akcji.

QUIZ. Jedzenie na literę M

Pytanie 1 z 20
Do przygotowania jakiego znanego deseru potrzebny jest serek mascarpone?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE