Bartosz Zmarzlik za rok nie otrzyma prestiżowej nagrody. Dlaczego?

2023-01-24 12:18
Bartosz Zmarzlik
Autor: facebook.com/zmarzlik95

Wychowanek Stali Gorzów od wielu lat jest laureatem w plebiscycie Gazety Lubuskiej na najlepszego sportowca tego regionu. Za osiągnięcia w 2022 roku, Zmarzlik został drugim sportowcem województwa lubuskiego. Wygrała Anna Puławska, kajakarka AZS AWF Gorzów.

To był 60. plebiscyt Gazety Lubuskiej. Bartosz Zmarzlik od lat jest w jego czołówce. Tym razem był drugi, ale i tak był zadowolony z nagrody. - Dziękuję bardzo za nominację i docenienie moich osiągnieć i za to, że po raz kolejny jestem w tym plebiscycie. Dziękuję wszystkim za wybranie mojej osoby, za głosy - powiedział Zmarzlik.

Bartosza Zmarzlika za rok już nie będzie w plebiscycie Gazety Lubuskiej

Jak wiemy, Bartosz Zmarzlik w listopadowym oknie transferowym zamienił ebut.pl Stal Gorzów na Motor Lublin. Z tego względu zawodnik nie będzie reprezentował województwa lubuskiego w zawodach krajowych i międzynarodowych, dlatego w przyszłym roku nie będzie brany pod uwagę głosowania na najlepszego sportowca tego regionu.

Przypomnijmy, że Bartosz Zmarzlik jako lubuski sportowiec i zawodnik Stali Gorzów zdobył trzy tytuły mistrza świata oraz dwa tytuły indywidualnego mistrza Polski.

Sonda
Ile punktów zdobędzie Bartosz Zmarzlik w starciu ze Stalą Gorzów?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE