Bartosz Zmarzlik w Krośnie tym razem drugi

2022-08-16 10:56
Bartosz Zmarzlik
Autor: Cyfrasport Bartosz Zmarzlik

W Krośnie był drugi ale i tak jest pierwszy tyle że już nie sam.​ Bartosz Zmarzlik i Dominika Kubera na czele klasyfikacji przejściowej Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu.

W drugiej rundzie która odbywała się w Krośnie kapitan Moje Bermudy Stali Gorzów zajął drugie miejsce a Kubera pierwsze i w generalce obaj maja po dwóch rundach po 31 punktów. Zmarzlik po rundzie zasadniczej zgromadził 11 oczek i do finału awansował przez baraż. W finale najpierw jechał pierwszy ale po upadku Macieja Janowskiego wyścig przerwano. W powtórce lepszy okazał się Kubera. Podium uzupełnił Grzegorz Zengota. Trzecia ostatnia runda IMP odbędzie się 5 września w Rzeszowie.

QUIZ. Najsłynniejsze cytaty z książek. My podajemy fragment, ty zgadujesz tytuł i autora

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Z jakiej książki pochodzi ten cytat? "Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś":
SZOK! Polki zgarnęły wszystkie medale we wspinaczce sportowej podczas ME w Monachium!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE