Bajkowo w gorzowskim teatrze. Będą goście z Laponii!

2022-11-30 15:50
gorzów teatr mikołajki
Autor: materiały teatr Gorzów Scrooge i Duch Świąt Bożego Narodzenia.

Do zobaczenia trzy przedstawienia. Od czwartku (1.12) ruszają Mikołajkowe Spotkania Baśniowe. Do tego świąteczne niespodzianki. W zabawach udział wezmą także dzieci z Ukrainy, które wraz z rodzinami zamieszkały w Gorzowie.

To propozycja przede wszystkim dla małych widzów, ale oczywiście nie tylko. Tradycyjnie będą słodkości i spotkanie z Mikołajem. Grane będą różnorodne bajki - egzotyczny "Tajemniczy turban", baśniowa "Piękna i bestia" oraz magiczna "Opowieść wigilijna".

- Po każdym spektaklu spotkania z Mikołajami, którzy specjalnie przyjeżdżają do Gorzowa z zimowej Laponii. Na etacie będzie ich aż trójka. Dużo atrakcji. Zaprosiliśmy również dzieci z Ukrainy. Chcemy, by chociaż na moment zapomniały o tym co się tam dzieje, o wojnie. Wspólnie będziemy się bawić i świętować - mówi Jan Tomaszewicz, dyrektor teatru.

gorzów teatr mikołajki 2
Autor: materiały teatr Gorzów Tajemniczy turban

W czwartek można się wybrać na "Tajemniczy turban" o godz. 9 , a o godz. 11 na "Piękną i Bestię". Ta francuska baśń będzie grana w piątek (2.12) o  godz. 10 oraz w weekend o godz. 16.

Mikołajkowe Spotkania Baśniowe potrwają do 21 grudnia.

Do malutkiego pieska Dimy mikołaj przyszedł wcześniej

Czy rozpoznasz rośliny są związane z Bożym Narodzeniem? Sprawdź, czy na pewno znasz je wszystkie

Pytanie 1 z 9
To najpopularniejszy iglak na bożonarodzeniowe drzewko - wydziela piękny, żywiczny zapach
Świerk pospolity
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE