Akademia Piłkarska Warty Gorzów inwestuje w przyszłość. Rośnie kolejny rocznik

2022-09-13 15:05
warta gorzów 2012
Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów

Zaczynali w ośmiu, jest ich 34. Roczniki 2011 i 12 prowadzone w Akademii Piłkarskiej Warty Gorzów przez trenera Dawida Zelka rosną w siłę. Młodzi bordowo-granatowi mają ambitne plany.

W marcu na Warta Arena przy Żwirowej ma się odbyć kolejny, trzeci już turniej z udziałem drużyn z różnych województw. Ostatni, który miał miejsce tydzień temu [03-04.09] przyciągnął zespoły ze Szczecina, Zielonej Góry i Wielkopolski. Nie wynik był najważniejszy - mówi Zelek:

7 FAKTÓW O MUNDIALU W KATARZE | ESKA XD - Radio Eska #57

Postawiliśmy tutaj zdecydowanie na to, żeby wszyscy chłopcy zagrali bardzo dużo minut, bo wychodziło po 200 minut na dzień, na każdy zespół. W tym wieku to jest najważniejsze. Nie prowadziliśmy żadnej klasyfikacji końcowej, nie było żadnych tabeli i nie było żadnych wyróżnień.

I jak dodaje - wciąż nie jest za późno, żeby do jego grupy dołączyć. Nie brakuje zawodników, którzy dopiero u niego przygodę z piłką zaczynają.

Zaletą jest też stabilizacja, Zelek ma towarzyszyć w rozwoju młodym piłkarzom aż do wieku seniorskiego. Ułatwienia mają uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 21. Do tematu będziemy wracać.

Jak dobrze znasz polskie kino lat 2000.? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Czym tak naprawdę chciał zajmować się Bolec, bohater filmu “Chłopaki nie płaczą” (2000)?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE