Walentynki na lodowisku? W Elblągu to możliwe [PROGRAM IMPREZY]

2020-02-05 10:04
zdjęcie ilustracyjne
Autor: pexels.com

Walentynki coraz bliżej. To czas, kiedy zakochani obdarowują się miłością. Każdego dnia ukochana osoba powinna czuć się wyjątkowo, ale Święto Zakochanych powinno być szczególnie romantyczne. Oto zadba elbląskie lodowisko. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza 14 lutego na Walentynki na lodzie. W programie m.in.: dobra muzyka, świetna zabawa oraz konkursy z nagrodami.

- Nasze spotkania w ramach Ice Party pokazały, że elblążanie lubią wspólnie się bawić, dlatego postanowiliśmy zorganizować również Walentynki na lodzie - mówi Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. - To propozycja dla zakochanych, choć nie tylko. Na zabawę zapraszamy także samotne osoby, które być może w czasie Walentynek poznają swoją drugą połówkę. Zabawa na lodzie zapowiada się wyjątkowo.

Walentynki na lodzie odbędą się w piątek, 14 lutego w godz. 18.00 – 19.30 na Krytym Lodowisku Helena. Bilet wstępu na zabawę kosztuje 9 złotych (normalny) i 6 zł (ulgowy). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenie pary łyżew zapłacimy 7 zł.

W tym sezonie będzie to przedostatnie taneczne spotkanie na lodowisku. Tydzień później (21 lutego) odbędzie się ostatnie Ice Party, czyli Muzyczne Zakończenie Karnawału.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE