Pierwsze w Elblągu kino sieci Cinema City. Kiedy otwarcie? Jakie premiery filmów?

2022-10-04 16:49
Pierwsze w Elblągu kino sieci Cinema City. Kiedy otwarcie? Jakie premiery filmów?
Autor: Unsplash Pierwsze w Elblągu kino sieci Cinema City. Kiedy otwarcie? Jakie premiery filmów?

W Elblągu filmy na dużym ekranie już niebawem będzie można oglądać także w kinie sieci Cinema City. Nowe kino zlokalizowane zostało w Centrum Handlowym Zielone Tarasy przy ulicy Teatralnej 5 w niewielkiej odległości od rynku. Kiedy otwarcie? Jakie premiery filmów czekają na widzów? Szczegóły w artykule.

Pierwsze w Elblągu kino sieci Cinema City – kiedy otwarcie?

Pierwsze w Elblągu kino sieci Cinema City otwarte zostanie w piątek 14 października w Centrum Handlowym Zielone Tarasy. Posiada 6 klimatyzowanych sal, które pomieszczą jednocześnie ponad 900 widzów. Wszystkie sale wyposażone są w innowacyjne technologie projekcji filmów, wysokiej klasy systemy dźwiękowe i najwygodniejsze fotele kinowe, które w elbląskim kinie sieci będą się bez wątpienia wyróżniać. Komfort i wygoda widzów została tu postawiona na pierwszym miejscu. Elblążanie obejrzą w Cinema City zarówno filmy w formacie 2D jak i 3D, a repertuar kinowy na koniec roku jest bardzo obiecujący.

Filmy bez limitu w abonamencie – karta Unlimited

Cinema City to jedyna sieć kinowa w Polsce oferująca abonament kinowy dla swoich klientów - kartę Unlimited. Za 38 zł miesięcznie każdy posiadacz karty może oglądać filmy w kinie bez limitu. Unlimited to także dodatkowe benefity takie jak: zniżki na barze i w kawiarni, pokazy przedpremierowe, czy brak opłaty serwisowej przy zakupie biletów. W związku z otwarciem nowego kina Cinema City przygotowało promocję dla elblążan i mieszkańców okolicznych miejscowości. Każdy, kto dołączy do programu Unlimited do 23 października otrzyma od sieci voucher na darmowy popcorn. Szczegółowe informacje o Unlimited znajdują się na www.cinema-city.pl/unlimited.

Oferta Rodzinna i Tanie Środy

W Cinema City filmy z kategorii familijnych objęte są specjalną ofertą, w której dorośli płacą za bilet tyle co dziecko, a dodatkowo mogą korzystać z promocyjnych cen zestawów przekąsek i napojów w barze. Widzowie mają także możliwość oglądania filmów w komfortowych warunkach i doskonałej jakości w niskiej cenie, wybierając seanse w każdą środę.

Otwarcie Cinema City w Elblągu — jakie premiery od 14 października?

Od 14 października w nowoczesnym kinie Cinema City w Centrum Handlowym Zielone Tarasy na widzów czekać będą premiery takich filmów jak: "Amsterdam", "Orzeł. Ostatni patrol", "Zaproszenie", czy "Gdzie diabeł nie może tam baby pośle". Kolejne tygodnie zaś to premiery wyczekiwanych produkcji: "Black Adam", "Bejbis", "Halloween. Finał", "Listy do M.5", "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu", "Królowa wojownik", "Fabelmanowie", czy "Dziwny Świat". Wszystkie informacje oraz repertuar dostępne są na stronie: www.cinema-city.pl/kina/elblag.

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE