Nie parkujmy! Utrudnienia przy Szpitalu Wojewódzkim w Elblągu

2021-08-03 12:21
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
Autor: Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

Do poniedziałku, 9 sierpnia, potrwają utrudnienia w okolicach Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Wszystko w związku z przebudową parkingów, chodników i dróg dojazdowych.

W związku z prowadzonymi pracami przebudowy wewnętrznych dróg dojazdowych i chodników w dniach od 04.08.2021 do 09.08.2021 mogą wystąpić całkowite zamknięcia dla ruchu pojazdów na odcinku łączącym wjazd od ul. Królewieckiej (przy Biurze Obsługi Klienta Parkingu) do wyjazdu przy ul. Waryńskiego.W związku z powyższym Generalny Wykonawca zwraca się z prośbą o nieparkowanie pojazdów na odcinku objętym pracami od dnia 03.08.2021.

Ponadto, już od poniedziałku (02.08) trwają prace związane z wymianą nawierzchni na parkingu przed głównym wejściem do szpitala.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Policyjny pościg za pijanym kierowcą

QUIZ. 77 rocznica Powstania Warszawskiego. Przekrojowy test wiedzy o bohaterach

Pytanie 1 z 20
O której godzinie wybuchło Powstanie Warszawskie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE