Mają oko. Elbląscy strzelcy sportowi wyróżnieni na szczeblu wojewódzkim

2021-05-05 15:36 KaJot
Wyróżnieni zawodnicy i trener WKS Flota Elbląg
Autor: WKS Flota Elbląg Wyróżnieni zawodnicy i trener WKS Flota Elbląg

Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego wyróżnił Wielosekcyjny Klub Sportowy "Flota" Elbląg za duży wkład w pracy z młodzieżą. Uhonorowano młodych zawodników z Elbląga i ich trenera za osiągnięcia w strzelectwie sportowym na zawodach krajowych i międzynarodowych.

Statuetkami i dyplomami wyróżnieni zostali zawodnicy: Wiktoria Gabis, Mateusz Stalmirski i Maciej Pietrzak. Z kolei trener i prezes klubu Jerzy Domeracki odznaczony został za wysokie osiągnięcia trenerskie w pracy z młodzieżą w strzelectwie sportowym.

- Jest to dla WKS Flota Elbląg duży zaszczyt, za co bardzo dziękujemy. Postaramy się nie zawieść oczekiwań. Będziemy dalej pracować z dziećmi i młodzieżą. Mam nadzieję, że sport strzelecki w Elblągu będzie się jeszcze bardziej rozwijał i coraz więcej osób będzie przychodziło na treningi – mówi Jerzy Domeracki.

Przypomnijmy, kilka dni temu, w Kartuzach, odbyła się kolejne edycja zawodów o Puchar Kaszub w strzelectwie sportowym. W zawodach wzięło udział trzech strzelców klubu WKS Flota Elbląg. Pierwsze miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny młodzików zdobył Kacper Wasilewski. Medal brązowy w pistolecie pneumatycznym juniorów młodszych wywalczył Maciej Pietrzak. Tuż za podium w karabinie pneumatycznym juniorów młodszych był Mateusz Stalmirski.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

e-nauka zdała egzamin? SuperNova w samo południe