Chwile grozy w centrum miasta. Na posesji znaleźli 40-centymetrowego węża! [ZDJĘCIA]

2021-07-15 10:31

Zaniepokojeni mieszkańcy jednej z posesji w centrum Elbląga wezwali straż miejską. W ogrodzie znaleźli bowiem węża mającego około czterdziestu centymetrów. Kiedy służby przyjechały na miejsce, okazało się, że nie ma powodów do obaw, gdyż był to jedynie niegroźny zaskroniec.

Wąż w ogrodzie to dosyć niecodzienny widok. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy jednej z posesji w centrum Elbląga spanikowali i natychmiast zadzwonili po straż miejską. Wysłany na miejsce Ekopatrol Straży Miejskiej w Elblągu schwytał węża specjalnymi szczypcami.

- Gad mający około 40 centymetrów okazał się niegroźnym zaskrońcem. Po przetransportowaniu został wypuszczony z dala od zabudowań mieszkalnych, na podmokłe tereny - poinformowała elbląska straż miejska.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z Anteny 14.07

Te osoby komary gryzą częściej! Nie bez przyczyny. Sprawdź 7 powodów! [GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE