Zakochani po uszy sezon 4. Ile odcinków liczy?

2020-07-02 17:24 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Uwielbiany przez widzów Siódemki serial „Zakochani po uszy” wraca na plan zdjęciowy po przerwie spowodowanej pandemią. Zdjęcia do czwartego sezonu ruszyły na początku czerwca w Krakowie. W nowej serii oprócz dobrze znanych i lubianych aktorów takich jak Kasia Grabowska, Kamila Kamińska, Michał Meyer czy Patryk Pniewski pojawią się również nowi bohaterowie.

Zakochani po uszy sezon 4. Ile odcinków liczy? Czwarty sezon Zakochanych po uszy to kontynuacja miłosnych perypetii i pełnych emocjonalnych zwrotów losów bohaterów poprzednich serii. Jak ułoży się wspólne życie Asi i Piotra? Czy szczęście zawita do nich na dobre? Kogo wybierze Sonia? Jak na wolności zachowa się Sylwia?

Zakochani po uszy sezon 4. Ile odcinków liczy?

W nowych odcinkach Zakochanych po uszy pojawią się nowe, zaskakujące wątki, które sporo namieszają w dotychczasowym życiu bohaterów. Po przymusowej przerwie spowodowanej pandemią czwarty sezon Zakochanych po uszy będzie można oglądać w jesiennej ramówce 2020 już od września.

Do tej pory sezony Zakochanych po uszy liczyły po ok. 60-70 odcinków, przy czym z racji tego, że jesienna ramówka jest zwykle odrobinę krótsza, trzeba liczyć się z tym, że emitowany od września sezon będzie miał nieco mniej odcinków. Jak na razie dokładna liczba nie jest jeszcze znana, jednak najprawdopodobniej sezon 4 będzie liczył mniej więcej 65 odcinków.

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość? Maria Dejmek pokazuje biust na planie serialu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE