Zakazany owoc

i

Autor: YouTube.com/Yasak Elma (screen) Zakazany owoc - streszczenie nowego odcinka serialu.

Tureckie seriale

Zakazany owoc odc. 489, 490, 491, 492 streszczenie. Julia trafia do więzienia, z któego niebawem ucieka

2024-06-28 12:54

Zakazany owoc - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach Zakazanego owocu będziemy świadkami wielu intrygujących, zwrotów akcji i niespodziewanych sytuacji. Jeśli chcesz być na bieżąco sprawdź nasze streszczenia odcinków 489, 490, 491, 492, które zostaną wyemitowane w dniach 24-28 czerwca 2024 na TVP2. Sprawdź, co czeka bohaterów w najbliższych dniach.

Zakazany owoc to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce, a jego intrygująca fabuła potrafi wciągnąć bez reszty. Telenowela opowiada o losach dwóch skrajnie różniących się od siebie sióstr, które w pewnym momencie swojego życia trafiają na bajecznie bogatych biznesmenów. To punkt, w którym wszystko zaczyna się komplikować, a opowieść niesie wiele zaskakujących wątków. Na naszej stronie możecie przeczytać streszczenia odcinków dzień po dniu!

Zakazany owoc - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zakazany owoc można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godz. 17:15. Emisja odcinków 489, 490, 491, 492 odbędzie się w dniach 24-28 czerwca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - jak dobrze znasz bohaterów serialu? Tylko fani rozwiążą ten quiz!

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 489 - poniedziałek 24 czerwca 2024

Zeynep jest zdumiona, że Ata zatrudnia w domu Rosjanki. Dogan i Yildiz doprowadzają do aresztowania Julii. Caner, Emir i Sedahi z wizytą u Aty. Kumru jest zazdrosna o Canera. Ender i Handan mają przygotować wieczór panieński dla Yildiz.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 490 - wtorek 25 czerwca 2024

Po wizycie Canera u Aty, Kumru jest o niego zazdrosna. Dogan proponuje Canerowi pracę w firmie. Po szalonym wieczorze panieńskim Yildiz, panie niczego nie pamiętają i nie mogą znaleźć Handan. Policjantka Sibel podstępem ściąga Emira na posterunek.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 491 - czwartek 27 czerwca 2024

Po szalonym wieczorze panieńskim okazuje się, że Handan sama zaplanowała swe zniknięcie. Canerowi nie podoba się dyrektor holdingu. Yildiz mówi Zeynep, że Ata zamówił pierścionek. Emir zaprasza na kolację policjantkę Sibel. Caner i Kumru mają wypadek samochodowy.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 492 - piątek 28 czerwca 2024

Julia ucieka z więzienia. Yildiz wymyśla karę Sedahiemu - ma pracować u Dogana. Kumru i Caner wyznają sobie miłość. Handan i Ender wybierają suknię ślubną dla Kumru. Ata ze względu na Zeynep odprawia zatrudnione Rosjanki.

Oto, jak wygląda nowy mąż Zeynep z serialu "Zakazany owoc":