Zakazany owoc

i

Autor: YouTube.com/Yasak Elma (screen) Zakazany owoc - streszczenie nowego odcinka serialu.

Tureckie seriale

Zakazany owoc odc. 483, 484, 485, 486, 487 streszczenie. Aslan robi zdjęcia kompromitujące Zaynep i Selima

2024-06-14 14:10

Zakazany owoc - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach Zakazanego owocu będziemy świadkami wielu intrygujących, zwrotów akcji i niespodziewanych sytuacji. Jeśli chcesz być na bieżąco sprawdź nasze streszczenia odcinków 483, 484, 485, 486, 487, które zostaną wyemitowane w dniach 3-7 czerwca 2024 na TVP2. Sprawdź, co czeka bohaterów w najbliższych dniach.

Zakazany owoc to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce, a jego intrygująca fabuła potrafi wciągnąć bez reszty. Telenowela opowiada o losach dwóch skrajnie różniących się od siebie sióstr, które w pewnym momencie swojego życia trafiają na bajecznie bogatych biznesmenów. To punkt, w którym wszystko zaczyna się komplikować, a opowieść niesie wiele zaskakujących wątków. Na naszej stronie możecie przeczytać streszczenia odcinków dzień po dniu!

Zakazany owoc - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zakazany owoc można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godz. 17:15. Emisja odcinków 483, 484, 485, 486, 487 odbędzie się w dniach 10-14 czerwca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 483 - poniedziałek 10 czerwca 2024

Sedahi wymyśla napad na ranczo, by ściągnąć Emira z powrotem do domu. Aslan robi zdjęcia kompromitujące Zaynep i Selima. Dogan robi Yildiz niezwykłą niespodziankę. Nowy wspólnik Ender okazuje się wysłannikiem Julii. Kumru oznajmia rodzinie, że jest w ciąży z Canerem.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 484 - wtorek 11 czerwca 2024

Dogan nie dowierza, dlaczego Kumru chce wyjść za Canera. Ze złości na Tugce i Emira Julia wysyła ich na odpoczynek. Ender jest szczęśliwa, że wkrótce zostanie ciocią. Tuce i Emir przyjeżdżają do domu Yildiz. Sedahi i Caner postanawiają po cichu poznać przeszłość Tugce.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 485 - środa 12 czerwca 2024

Selim zjawia się w domu Kumru. Dogan rzuca mu się do gardła. Handan, Ender i Yildiz realizują kolejny spisek przeciwko Julii. Caner daje w zęby Selimowi i każe odczepić się od Kumru. Yildiz proponuje Doganowi, by na ślub włożyli ślubne stroje swoich rodziców.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 486 - czwartek 13 czerwca 2024

Yildiz i cała reszta ujawniają prawdę o Tugce. Kumru broni córkę Aty przed zwariowaną matką. Selim porywa Kumru. Szarpanina z porywaczem kończy się jego śmiercią. Julia poprzysięga zemstę na Doganie. Caner mimo wszystko chce zostać z Kumru.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 487 - piątek 14 czerwca 2024

Dogan odradza Kumru ślub z Canerem. Nadide prosi Ender, by sklóciła jej brata z narzeczoną. Yildiz przekonuje Dogana, by nie jechał na wieczór kawalerski na Ibizie. Aslan zawiadamia Julię o znalezieniu nagrań.

Taka prywatnie jest Kumru z serialu "Zakazany owoc". Zobacz zdjęcia Biran Damla Yılmaz: